AUKUSTI 2017

extreme run x run mutajuoksu

AUKUSTI X-RUN

 

AUKUSTI osta liput

2016 TULOKSET

KILPASARJA yksilöittäin:

1. Jari Niemenmaa, Ikurin rytke

2. Ossi Lehtovaara

3. Patri Filatoff, Sudet

4. Miisa Pulkkanen, Sudet

5. Saana Pulkkanen, Sudet

6. Kaisa Nurminen

HUPISARJA yksilöittäin:

1. Petri Issakoff

2. Juha Niemenmaa, Ikurin Rytke

3. Artturi Kuja-Kanto, ArtTom

4. Jari Kuja-Kanto, ArtTom

5. Johanna Viljanen

6. Laura Ranta

7. Tommi Ala-Kanto, Anturajärven poijjaat

8. Tuomas Ala-Kanto, Anturajärven poijjaat

9. Janne Rajamäki, Anturajärven poijjaat

10. Kaija rantala, Kake

11. Keijo salo, Kake

12. Satu Sariola, Erkkilänmäen ensikertalaiset

13. Nina Lehtimäki, Erkkilänmäen ensikertalaiset

14. Otso Tolonen, Ketut

15. Inkaliina Soini, Ketut

16. Netta Männikkö, IN JaJa

17. Ilona Haapolahti, IN JaJa

18. Viivi Mannila, MPE

19. Ilkka Mannila, MPE

20. Antti Mannila, MPE

21. Niina Heikkilä, team Heikkilä

22. Jenni Heikkilä, team Heikkilä

23. Eija Soini, Ketut

24. Topias Soini ,Ketut

25. Anna Palovuori, Kälyset

26. Merja Kivistö, Slummari

27. Anu Kaarlela, Slummari

28. Anna-Kaisa, Lindfors

29. Ville Koskela

30. Kitta Hautasaari, Rimpulat

31. Kari Saranpää, Rimpulat

32. Laura Kujala, Jalasjärven-Töölön Seudun Urheilijat

33. Visa Kananoja, Jalasjärven–Töölön Seudun Urheilijat

34. Jarkko Huhtakallio, Äyräpään Ärjy

35. Mika Salminen, Äyräpään Ärjy

36. Eeva Huhtakallio, äyräpäänärjy

37. Anne Takala, Juustoportti

38. Hanna Ristimäki, Taivalmaan kirittäret

39. Jenni Ristimäki, Taivalmaan kirittäret

40. Leena Ristimäki, Taivalmaan kirittäret

41. Pate Blomqvist, Maitoveijarit

42. Liisa Pihlaja, Maitoveijarit

43. Jani Ritamäki, Maitoveijarit

44. Maija Blomqvist, Maitoveijarit

45. Sanna Pihlaja, Maitoveijarit

46. Kaisa Pihlaja, Maitoveijarit

47. Timo Lehtovaara

48. Minna Ahtola, Ala-Valli Tours

49. Anu Peuronen, Ala-Valli Tours

50. Sini Ritamäk,i Ala-Valli Tours

51. Terhi Takala, Ala-Valli Tours

52. Hermanni Takala, Ala-Valli Tours

53. Susanna Vainionpää, Skeidapallot

54. Maarit Virtanen, Skeidapallot

55. Leena Vierikko, Skeidapallot

56. Leena-Maija Storbjörk, Skeidapallot

57. Eveliina Tuomisto, Skeidapallot

58. Laura Lahdenperä, Masters

59. Jaakko Lahdenperä, Masters

60. Jiina Niemelä, Madesjärven kingit

61. Jenina Jämsä, Madesjärven kingit

62. Jesperi Jämsä, Madesjärven kingit

63. Janni Niemelä, Madesjärven kingit

64. Jonna Jämsä, Madesjärven kingit

65. Joni Salmela, Madesjärven kingit

66. Tanja Yli-Peltola, Piikkilänperän turvakoti

67. Ville-Antti Virtanen, Piikkilänperän turvakoti

68. Noora Saarela, Piikkilänperän turvakoti

69. Mikko Kuusniemi, Piikkilänperän turvakoti

70. Laura Koskiniemi, Piikkilänperän Turvakoti

71. Susanna Friman, Piikkilänperän turvakoti

72. Jari Nieminen, Piikkilänperän turvakoti

73. Maarit Kohtanen, takapirut

74. Pia Kattelus, Takapirut

75. Anne-Mari Ritola, Mantilan Matamit

76. Merja Säntti, Mantilan Matamit

77. Hanna Kannonlahti, Mantilan Matamit

78. Paula Kurikka-Oja, Mantilan Matamit

79. Hanna Kangas, Mantilan Matamit

80. Silvennoinen Miia, Mantilan matamit

81. Mettälä Mira, MeKaMi

82. Rintala Merina, MeKaMi

83. Vilponen Kati, MeKaMi

84. Laura Kankaanpää, Team X

85. Sonja Juupaluoma, Team X

86. Jenni Salonranta, Team X

87. Veli-Jussi Salonranta, Team X

88. Tytti Salonranta, Team X

89. Jonna Rajamäki, Team Kentänlaita

90. Jari Heinola, Team Kentänlaita

91. Sara Hantula, Team Kentänlaita

92. Kari Rajamäki, Team Kentänlaita

93. Salme Heinola, Team Kentänlaita

94. Tiina Metsä-Ketelä, Luopajärvi Maalaisjärjellä

95. Välimäki Pirjo, Luopajärvi Maalaisjäriellä

96. Jonna Marttila, Luopajärvi Maalaisjäriellä

97. Pauliina Mettälä, Luopajärvi maalaisjäriellä

98. Heidi Kuja-Perälä, Luopajärvi Maalaisjäriellä

99. Marika Viitala, Luopajärvi Maalaisjäriellä

100. Mila Vuorela, Luopajärvi Maalaisjäriellä

101. Pirjo Alanko, Luopajärvi Maalaasjäriellä

102. Petra Koivisto, Luopajärvi Maalaisjäriellä

103. Liisa Vuorela, Luopajärvi Maalaasjärjellä

104. Aila Yli-Kohtamäki, Luopajärvi Maalaisjäriellä

105. Susanna Vienola, cosmopolitan

106. Tanja Ala-Aho, cosmopolitan

KILPASARJA joukkueittain:

1. Ikurin rytke

2. Sudet

HUPISARJA joukkueittain:

2. Ikurin Rytke

2. ArtTom

3. Anturajärven poijjaat

4. Kake

5. Erkkilänmäen ensikertalaiset

6. Ketut

7. IN JaJa

8. MPE

9. Team Heikkilä

10. Ketut

11. Kälyset

12. Slummari

13. Rimpulat 1

4. Jalasjärven–Töölön Seudun Urheilijat

15. Äyräpään Ärjy

16. Juustoportti

17. Taivalmaan kirittäret

18. Maitoveijarit

19. Ala-Valli Tours

20. Skeidapallot

21. Masters

22. Madesjärven kingit

23. Piikkilänperän turvakoti

24. Takapirut

25. Mantilan matamit

26. MeKaMi

27. Team X

28. Team Kentänlaita

29. Luopajärvi Maalaisjäriellä

30. cosmopolitan